• LFM Lębork - moda na dobry szyk
  LFM Lębork - moda na dobry szyk
 • LFM Lębork i znasz trendy
  LFM Lębork i znasz trendy
 • LFM Lębork - fashion
  LFM Lębork - fashion
 • LFM Lębork
  LFM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

 • Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork
 • FM Lębork
  FM Lębork
 • FM Lębork
  FM Lębork

Odkryj konkurs - „Podnieś skrzydła w anielskich okularach”. Maski 2020!

Regulamin konkursu na Lęborską Maskę Jasełkową                         

  „Podnieś skrzydła w anielskich okularach”

     - pod tym hasłem przewodnim Stowarzyszenie św. Jakuba Ap. w Lęborku rozpisuje kolejny konkurs plastyczny. W roku 2020 zadaniem uczestników pozostaje  artystyczne wykonanie maski, bądź jej namalowanie, bądź jej narysowanie na kartce i wycięcie. Maskę składającą się z odzwierciedlenia stylowych okularów, w których, przy 2 miejscach przeznaczonych na oczy, wyglądają – Jasełkowe Aniołki, należy następnie  przysłać pod wskazany adres w terminie  do - 3 grudnia 2020 roku. Lęborski konkurs na maskę jasełkową daje uczestnikom  spore możliwości wykazania się w plastycznym temacie, gdyż  jego  młodzi kreatywni projektanci ozdabiacie wszystkie prace anielskimi osobowościami, skrzydełkami, piórami, oczkami, białymi materiałami, tiulami, wacikami, brokatami  i malusieńkimi  guzikami.

     Maski Jasełkowe 2020 służą do promocji świąt Bożego Narodzenia, a także ukazują pozytywne cechy dziecięcych charakterów, podłączone do plastycznych umiejętności dzieci z powiatu lęborskiego. Liczy się więc unikalny pomysł, dar stworzenia chrześcijańskich widoków na bogaty świat stylowych okularów. Dobór modeli stanowi cenny punkt do oceny wizualizacji każdej pracy.

     W tworzeniu  prac  wzorujcie się na  książkach i Internecie oraz poddajcie się temu co podyktuje Wam wasza wspaniała wyobraźnia.

CELE KONKURSU:

• pobudzenie wyobraźni plastycznej,

• kształtowanie wyobraźni w oparciu o tradycję Jasełek,

• zainteresowanie nowymi technikami pracy przestrzennej,

• rozpropagowanie Miejskiego Przeglądu Lęborskich Jasełek.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Interpretacja tematu dowolna i zależna od osoby wykonującej pracę. Samodzielnie wykonane maski można dowolnie ozdabiać i dekorować.

2. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autora,  wiek, adres lub kontakt z autorem pracy (najlepiej telefon), nazwisko i imię opiekuna, w celu sprawnego powiadomienia o liście  osób nagrodzonych proszę dopisać :  (numer telefonu do placówki oraz numer tel. komórkowy do opiekuna dziecka).

3. W konkursie oceniane będą tylko prace wykonane indywidualnie (prace wykonane zespołowo nie będą oceniane),

4. Udział w konkursie jest równocześnie zgodą na publikację prac  uczestników                             w dowolnej formie.

5. Prace przechodzą na własność organizatora.

6. Prace oceniane będą w kategoriach wiekowych. Komisja zastrzega sobie możliwość innego podziału nagród w tym przyznania nagrody specjalnej dla najlepszej  - „Fakto – Maski”, pracy , która zostanie wyróżniona przez redakcję serwisu  internetowego (L-FM)  promującego  nasze przedsięwzięcie.

7. Finał konkursu i wręczenie nagród odbędzie  się w trakcie  Miejskiego Przeglądu Jasełek ( w styczniu  2021 roku w LCK Fregata), bądź w innym wyznaczonym miejscu przygotowanym przez organizatorów przedsięwzięcia.

8. Prace należy przesłać pocztą na adres bądź dostarczać bezpośrednio do organizatora w terminie do 3 grudnia 2020 roku. :  ul. Spokojna 1/25   84-300 Lębork

Sylwia Skroś – osoba koordynująca pracami przy konkursie.

telefon – 505060972 ( W celu dostarczenia prac konkursowych mile widziany będzie kontakt telefoniczny).

9. Przesłane prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane.

10.  Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do organizatorów konkursu.

11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac dla promocji konkursu w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz  w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania  w mediach i prasie w celach promocyjnych naszego przedsięwzięcia.

12.    Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu (ust. o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133 poz. 833 z póź. zm.) oraz w celu   podania do publicznej wiadomości  listy osób nagrodzonych w konkursie i  promocji tego przedsięwzięcia.

Dobrodzieje:

- Starosta Powiatu Lęborskiego - Pani Alicja Zajączkowska

- Burmistrz Miasta Lęborka - Pan Witold Namyślak

Koordynator konkursu z ramienia Lęborskiego Stowarzyszenia św. Jakuba Apostoła                        w Lęborku – Sylwia Skroś

Patronat - Starosta Powiatu Lęborskiego.

Tradycyjnie planujemy przygotować wystawę pokonkursową. W 2020/21 roku zaplanowaliśmy ją w Restauracji „Poczekalnia”. 

Patronat medialny: Fakty Młodych - lęborski serwis informacyjny młodych  www.fm.lebork.pl

 

 


 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 5077412
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com