• LFM Lębork - moda na czytanie
  LFM Lębork - moda na czytanie
 • LFM Lębork i ogrody
  LFM Lębork i ogrody
 • LFM Lębork - fashion
  LFM Lębork - fashion
 • Fakty Młodych Lębork - i smaki dnia
  Fakty Młodych Lębork - i smaki dnia
 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – spotkania

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Copywriting i morze słów

 • FM Lębork
  FM Lębork

  W rękodziele

Lęborskie Muzykalia

VII Muzykalia Lęborskie 2009
Nowe oblicze Muzykaliów – zapraszamy na warsztaty dla muzyków Organizatorzy VII Muzykaliów Lęborskich przyjmują zgłoszenia do udziału w tegorocznym koncercie! Muzycy mogą też zadeklarować chęć uczestniczenia w profesjonalnych.
Tańczyli pogo pod sceną
VI „Muzykalia Lęborskie" Tańczyli pogo pod sceną Gorąco było podczas sobotnich "Muzykaliów Lęborskich" nie tylko z powodu upalnej pogody. Fanów rocka rozgrzały lokalne zespoły grające punk-reggae, metal i hard rocka.
Na rockową nutę czyli VI Muzykalia Lęborskie
W sobotę 7 czerwca po raz szósty odbędzie się w szkole muzycznej wielki koncert lokalnych grup muzycznych i solistów pod hasłem "Muzykalia Lęborskie". - I w tym roku dominować będą zespoły grające rocka, ale początek należeć będzie
VIII Muzykalia Lęborskie – Wojtek Pilichowski znalazł rodzinę w Lęborku
Wojtek Pilichowski, znakomity basista nie krył zachwytu, a nawet wzruszenia wypowiadając się o tegorocznych Muzykaliach Lęborskich (22-23.05.2010). Ujęły go fantastyczne – jak twierdzi –  zaangażowanie muzyków amatorów podczas
IX. „Muzykalia Lęborskie” – na rockowo i w rytmie reggae
Zespoły dopisały. Fani nie zawiedli. Radość z grania i słuchania muzyki zwielokrotniły gwiazdy: trójmiejska formacja Biafro oraz Pilichowski Band – tak można by w skrócie zrelacjonować IX. „Muzykalia Lęborskie” (29 maja 2011). 
Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 5848576
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com