• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Start

Maski 2014
„Skrzydła Motyla, jak Bożonarodzeniowa chwila”  -  pod tym hasłem przewodnim Stowarzyszenie św. Jakuba Ap. w Lęborku rozpisuje kolejny konkurs jasełkowy . 
Film o nas
Powiat Lęborski realizuje projekt pn. "Przyjaciele dzieci ulicy" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego  Funduszu Społecznego.
Forum Młodych
Po wykładach odbyła się dyskusja z młodymi ludźmi oraz burza mózgów nad wyznaczeniem przez nich kolejnej tematyki naszego Forum. Rolą nauczycieli był odpowiedni dobór pomocy naukowych niezbędnych  do zgłębiania interesujących ich zagadnień, nauka trudnej sztuki dyskutowania o swoich problemach oraz  głośnego wyrażania własnych myśli.
ZAPRASZAJĄ NAS - ODKRYJ KOBIECE SZLAKI W GDAŃSKU. SPACERY PO STARYM I GŁÓWNYM MIEŚCIE ORAZ STOCZNI GDAŃSKIEJ
 Letnie spacery z Metropolitanką przybliżają historię gdańskich perkursorek i działaczek polonijnych oraz sylwetki kobiet pracujących w Stoczni Gdańskiej. Wędrując po Starym i Głównym Mieście poznajemy Teklę Gliniecką, która współtworzyła amatorski teatr w Gdańsku, Irenę Nadolną-Szatyłowską – pilotkę i sędzinę żużlową i wiele innych kobiet z fascynującą biografią. 
Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4081551
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com