• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Moda podbija boho! To się teraz nosi! To jest trendy!

W prześwitach dnia i nocy!

W 2018 roku zdecyduj się na boho. Takie trendy dyktuje obecna moda. Zapomnij o starych marynarkach, a wybierz prześwitujące i  długie sukienki. Kwieciste tuniki, powiewające na wietrze materiały, a także pióra, paski, wstążki,  to nie powrót dzieci kwiatów, ale styl, którego nie da się przegapić w specjalistycznych programach modowych.

W domu!

Moda na ubrania pociąga za sobą – modę na takie same wnętrza. Naturalne drewno, połączone z futerkami, poduszkami, drewnianymi koralami, kocami z frędzlami i stylowymi kapami - wyznacza kierunek nowoczesnych działań. Moda – to schemat obrany przez profesjonalnych projektantów wnętrz, a także osoby tworzące wizerunki. Nie bądź z tyłu tego wszystkiego, co wkracza na włoskie wybiegi. Poddaj się gustownemu i bohowskiemu życiu.

***

- znawcy mody uważają, że ta odrobina awangardy pozyskuje spore grono sympatyków boho, ponieważ dodaje im odwagi, lekkości, motywacji do wyzwolenia się z uniformów biurowych, a zwrócenia uwagi na prawa kobiet, ich podróże do odległych zakątków świata,  motywację urządzania domów i wylegiwania się na grubych wzorzystych kocach. Nikt nie wróży powrotu do brązowego  drewna, a ono jednak dynamicznie zdobywa serca wszystkich gospodyń domowych.

***

Zanim więc przygotujesz miły kącik w ogrodzie, dostosuj się do trendów obecnej mody. Poddaj się temu, co dyktuje wyobraźnia, spraw, aby te kobiece fragmenty ciała, które są najpiękniejsze,  zostały odsłonięte w bardzo zmysłowy sposób, bo …. Tego wymaga lato 2018 roku.

http://www.moda.lebork.pl/

Sylwia Skroś

 

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3884286
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com