• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Węzeł przesiadkowy, drogi, ronda – dobre perspektywy na przyszłość!

W mieście!

Jeszcze 10 lat temu posiadanie samochodu wiązało się z zamożnością mieszkańców. Teraz już 18-latkowie chwalą się swoimi samochodami. Natężenie ruchu wzrasta, a wymogi  drogowe także. Temu ambitnemu zadaniu sprzyja więc  wizja na lepszą, bo lęborską ,  przyszłość. Przyszłość z kompozycją rond,  sporej ilości dróg i węzła przesiadkowego.  Wszystkie inwestycje, to ciekawa  alternatywa dla podróży, które rozpoczynasz zaraz przy Dworcu.

W  innym spojrzeniu!

Myślenie holistyczne buduje most dla przyszłych pokoleń i ich pomysłów na dorosłe życie. W dobie komórek, świata pełnego nawigacyjnych odnośników, laptopów – podróże – to naturalna sprawa. Liczą się więc  odcinki – z domu – do pracy, z domu – na zakupy, z domu – na rekreację, z domu – do szkoły, z domu- na uczelnię. Planowanie każdego dnia ułatwiają ciekawe rozwiązania, które przy szybkim włączaniu się do ruchu, przesiadkach – tworzą nić powiązań. Patrząc zatem na interesujące  projekty i drogi  -  życie staje się łatwiejsze.  

Autobusy, busy, samochody!

Właściwa baza – to parkingi i dojazdy. Właśnie z tego powodu trwają prace w okolicach dworca. Wszystkie „odnogi” – prowadzące do tego miejsca – sprzyjają natychmiastowemu przemieszczaniu się po okolicach. W sezonie szkolnym – to głównie młodzi ludzie – korzystają z tych usług, aby w ciągu 10 minut – przekraczać progi  wiodące do kolejnego szczebla edukacji.

Sylwia Skroś

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4113043
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com