• LFM Lębork - moda na czytanie
  LFM Lębork - moda na czytanie
 • LFM Lębork i ogrody
  LFM Lębork i ogrody
 • LFM Lębork - fashion
  LFM Lębork - fashion
 • Fakty Młodych Lębork - i smaki dnia
  Fakty Młodych Lębork - i smaki dnia
 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – spotkania

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Copywriting i morze słów

 • FM Lębork
  FM Lębork

  W rękodziele

TO MOŻESZ BYĆ TY, ZOSTAŃ POMORSKIM POLICJANTEM! - ZOBACZ NASZ SPOT!

 Służba w Policji to ciekawa i różnorodna ścieżka kariery, a satysfakcję płynącą z wykonywania pracy w granatowym mundurze ciężko porównać do innych zawodów. Pełniąc służbę w Policji, realizujemy się w wielu wydziałach, często wykorzystując swoje zainteresowania, pasje, umiejętności podczas pełnienia służby.

Zawód policjanta to dla niektórych wymarzona praca. Policjanci- dla wielu jesteśmy bohaterami dnia codziennego, jesteśmy filarem zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Nasze motto „Pomagamy i Chronimy” zawiera wartości, które przyświecają funkcjonariuszom podejmującym się tego wyjątkowego zawodu.

Służba w Policji przynosi niezwykłą satysfakcję, a obowiązki przez nas wykonywane często powiązane są z naszymi zainteresowaniami, umiejętnościami oraz pasjami, dlatego zadowolenie z wykonywanej pracy jest jeszcze większe.

„Rozbijamy grupy przestępcze...zatrzymujemy handlarzy narkotyków...rozwiązujemy sprawy najpoważniejszych zbrodni...zatrzymujemy piratów drogowych...zabezpieczamy imprezy masowe, a w razie potrzeby przywracamy porządek...” - to tylko niektóre przykłady działań, które na co dzień realizują policjanci.

Odwaga, pewność siebie, moralność czy posiadanie odpowiednich umiejętności to tylko niektóre cechy pasujące do bohatera – którym może być każdy z Was. Chęć niesienia pomocy oraz dbanie o porządek i bezpieczeństwo to wartości, które najlepiej pasują do zawodu policjanta.

Godne zarobki czy prawa emerytalne po 25 latach służby to tylko dodatek do spełnienia zawodowego, które może Ci dać służba w Policji – zrób pierwszy krok i zostań jednym z nas.

Realizacja materiału:

mł. asp. Maciej Ostrowski- Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach

mł.asp Anna Banaszewska- Jaszczyk Zespół Prasowy KWP w Gdańsku

nadkom. Michał Sienkiewicz Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Gdańsku

st. sierż. Paweł Klinkosz Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Gdańsku

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 5848505
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com