• LFM Lębork - moda na łyżwy
  LFM Lębork - moda na łyżwy
 • LFM Lębork i wirtualność
  LFM Lębork i wirtualność
 • LFM Lębork - restauracje
  LFM Lębork - restauracje
 • Fakty Młodych Lębork - i smak kawy
  Fakty Młodych Lębork - i smak kawy
 • FM Lębork - w sieci
  FM Lębork - w sieci

  Cyberwizje przyszłości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Rękodzieło i plastyczność

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Sport na śniegu

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Jesienna nostalgia

Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu - koncert we “Fregacie”

 Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na retransmisję koncertu "Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu". Zapis tego wspaniałego wydarzenia w wykonaniu maestra ubóstwianego przez miłośników muzyki i widzów kinowych na całym świecie, zobaczymy na ekranie Kina "Fregata" trzy razy: 18 grudnia 2023 roku o godzinie 19:00, 29 grudnia o godzinie 18:00 oraz 8 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00.

Bilety w cenie 30 złotych dostępne są w kasie Kina oraz za pośrednictwem strony WWW.

Czas trwania: około 130 minut (w tym 15 minut przerwy).

OPIS:

Mamy dla Ciebie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu!

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

 

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 6073903
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com