• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Moda podbija boho! To się teraz nosi! To jest trendy!Czwartek, 26 lipca 2018

W prześwitach dnia i nocy!
W 2018 roku zdecyduj się na boho. Takie trendy dyktuje obecna moda. Zapomnij o starych marynarkach, a wybierz prześwitujące i  długie sukienki. Kwieciste tuniki, powiewające na wietrze materiały, a także pióra, paski, wstążki,  to nie powrót dzieci kwiatów, ale styl, którego nie da się przegapić w specjalistycznych programach modowych.

 

HONORY DLA PROFESORAPoniedziałek, 23 lipca 2018

Prof. dr hab. Marek Szulakiewicz z Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika został uhonorowany Statuetką Augusta hr. Cieszkowskiego.
 
Wyróżnienie to wręczane jest od dziesięciu lat przez Klub Profesorów Wierzenica, który skupia wokół myśli wielkiego polskiego filozofa i społecznika Augusta hr. Cieszkowskiego filozofów, artystów, pedagogów i ludzi kultury.

 

REKRUTACJA 2018 NA UMK – II ETAPPoniedziałek, 23 lipca 2018

20 lipca 2018 r. na indywidualnych kontach kandydatów w systemie IRK pojawiły się wyniki II etapu I naboru na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia powinny w nieprzekraczalnym terminie od soboty 21 do wtorku 24 lipca złożyć komplet dokumentów, by potwierdzić chęć studiowania na UMK.

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3863834
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com