• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Zobacz wystawę masko - broszek! Odwiedź Restaurację „Lewinek”!

Wystawa plastyczna!

Od 27 grudnia 2019 roku  -  zapraszam Cię do Restauracji „Lewinek”   - w celu  podziwiania prac plastycznych zaprezentowanych w formie Masko – Broszek. Ta innowacyjna prezentacja – to lokalne   pokłosie konkursu na Lęborską Maskę Jasełkową, który promuje  przedsięwzięcie POWIATOWE, wspierające Miejski Przegląd Jasełek, odbywający się w kinie LCK Fregata.

Pokaz prac!

Rezerwacja miejsca w tej Restauracji pozwala na zajęcie parapetów, wieszaków i kwietników, co dodaje jej klimatu Bożego Narodzenia i  mocy bijącej z opowieści Jasełkowych. Doskonałymi plastykami okazują się więc dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych, dlatego widoczność masek wnika w zakamarki ulicy ( na zewnątrz lokalu), jak i jego wystrój wewnętrzny.

Symbolika wystawy!

Pomysł na połączenie miejsca,  w którym warto zamówić ciepły posiłek, jak i oglądać prace dzieci zachęca do wyjścia z domu, wybrania się na spacer, a także miłego spędzania czasu w Lęborku. Kulinaria, elementy dekoracji, zachwyty gości, serdeczność właściciela lokalu oraz obsługi – to gwarancja naszego sukcesu.  

Sponsor nagród dla dzieci: Starostwo Powiatowe w Lęborku

Koordynator konkursu – Sylwia Skroś – reprezentant Stowarzyszenia św. Jakuba Apostoła w Lęborku.


 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4322838
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com