• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Zdecyduj się na literaturę – FAKTU! Mądrość mieszka w książkach!

W księgarniach!

Literatura faktu – to płynna podróż po świecie prawdy. Autorzy licznych książek zbierają informacje, które następnie zasilają: biografie, wywiady, czy też reportaże. W pamięci czytelnika pozostaje więc spora dawka wartościowej treści, która wzbogaca słownictwo, wpływa na nowe poglądy, a także ukazuje tajemnice i zagadki historii.

W relacjach Polska i inne kraje!

Nowinki wydawnicze dotyczą przede wszystkim krajów z bloku Wschodniego. Ten trend – to nośnik cennych informacji, a także  główny trzon upublicznianych myśli -  licznych intelektualistów. Dzięki podróżowaniu, badaniu dokumentów, a także przy pobieranych  relacjach dziennikarskich – pisarze podejmują się wysiłku przygotowania  cennych woluminów.

 - 2 trend  wydawniczy dotyczy czasów I i II wojny światowej.  Te tematy – to cenny ukłon w kierunku pamiętników, które w licznych powstaniach, zrywach narodowych, przyciągają uwagę do szczegółów i ludzkich sylwetek.

Osobowości książkowe!

Ludzie i ich życie – to przełom w myśleniu o dziełach. W dobie mediów społecznościowych, gazet, Insta – wydanie książki, to utrwalanie fragmentów z obecności na naszej planecie. Pewnie, dlatego osoby wyjątkowe , z licznymi osiągnięciami, pojawiają się na okładkach gazet, czy nowych woluminów, bo

- Fakty – to Fakty.

Sylwia Skroś

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4043819
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com