• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Zaproszenie do projektu ws. uczczenia ludzi oświaty w stulecie niepodległości Rzeczpospolitej

 Uchwała nr  …/2018

Walnego Zebrania Delegatów Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku z dnia 17. 04. 2018 r.

ws. uczczenia ludzi oświaty w stulecie niepodległości Rzeczpospolitej

Walne Zebranie Delegatów Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku w setną rocznicę Niepodległości Rzeczpospolitej wyraża hołd i podziękowania wielu pokoleniom wspaniałych polskich nauczycieli-wychowawców. Cześć Wam i chwała.

Walne Zebranie Delegatów zobowiązuje nowowybrane władze Sekcji do podjęcia skutecznych działań na rzecz uczczenia wysiłku naszych poprzedników i odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej ludziom oświaty, w tym uczestnikom strajku z listopada 1980 roku w Gdańsku.

Walne Zebranie Delegatów zwraca się także do Komisji Międzyzakładowych o przekazywanie spisanych relacji dotyczących działań „S” oświatowej na danym terenie działania, a także zdjęć, dokumentów do tworzącego się Archiwum (także na stronie internetowej) przy Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku.

    Przewodniczący Walnego Zebrania Delegatów

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3752136
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com