• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork
 • Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

„Tu i Teraz” – blog modowy od kuchni! To znaki rozpoznawcze marki!

W Lęborku!

Koniec roku 2020, to przymiarki do licznych podsumowań. Jako wielki sukces medialny uważam projekt modowy, gdzie na WWW – dokonuję prywatnych wpisów. Ten wymiar znaków  z „Tu i Teraz” spotka się z przychylnością mieszkańców, którzy pod koniec dnia, przy aromatycznej kawie, czytają wszystkie wpisy.

- Blog modowy – to przestrzeń z osobistymi przemyśleniami, zdjęciami i przekazami słów  - wartymi głębszej refleksji. Wiem, że jako stylistka sieci, mediów w  gazecie, osoba zaangażowana w liczne projekty – odkrywam  - na stronie internetowej -  zupełnie inny wymiar prywatnych przemyśleń.

To -  Tu i Teraz – czytam książki o Paryżu, trendach, podróżach, wymyślam kreacje, wzbudzam zainteresowanie danym tematem, wywołuję burzę kulturową, pokazuję dzieła warte najlepszych wybiegów mody.

W sieci!

Tu i Teraz – strefa wyciszenia, rozmyślań o życiu, kształtnym pojęciu licznych autorów książek, a także wartości spotkań z osobami publicznymi, w ujęciu tzw. kuchni.

Cieszę się z tego unikalnego zakątka kultury, z namiastką fashion, gdyż w dobie informatyzacji i wirtualnego przekazu treści - poznajesz redaktora naczelnego gazety z zupełnie innej strony. Bez udawania. Bez kompleksów. Bez sztuczności. Liryczność blogowa wyzwala bowiem twórczą wenę, która łączy poważne słowa z poetyckością tej odsłony.

Rok 2020 – to zatem intensywna praca, samodyscyplina i codzienna dawka wpisów. Przeznaczam na ten motyw – 20 minut każdego dnia. Ale na wadze copywritingu znajduje się nie układ słów, tylko genialny pomysł. Dlatego w sferze kreatywności liczą się nowe dawki przyjaznej inspiracji.

Przy blogu!

To w tym tajemniczym miejscu spotkam się z innymi osobami na zupełnie luźnej płaszczyźnie, która wyznacza nowe kierunki mody, ale przede wszystkim wpływa na ludzkie myślenie i światopoglądy.

A TY:

To w tym miejscu zatrzymujesz się przy telefonie komórkowym i czytasz….bo kawa już paruje, a książka leży na stoliku.

To w tym miejscu czekasz na słowa, które w XXI wieku znaczą tyle, co świat bez koronawirusa.

To w tym miejscu celowo się wyciszasz, ponieważ wierzysz, że moda, to także wirtualna ozdoba.

To w tym miejscu literki przypominają doskonałą mozaikę, która tworzy romantyczną całość.

Dziękuję, że czytasz blog modowy – to dla mnie wyróżnienie.

Sylwia Skroś

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4669177
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com