• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Sekret przyciągania słów! Poznaj siłę oddziaływania!

Poznaj delektowanie się słowami przy kawie!

Copywriting , to czas przeznaczany na powolne delektowanie się wybranymi myślami. To autentyczna harmonia przebywania w stanie  lekkiego wyciszenia. Zamykasz oczy. Otwierasz drzwi. Znajdujesz się na określonej stronie internetowej i odczuwasz satysfakcję z faktu wspólnego – czytania. Obce myśli, nagle są Twoje. Bliskie myśli, nagle są u Ciebie. Podobne poglądy, nagle przenikają życie. Ten mądry schemat, wyznaczony od 6 roku edukacji, wynosi się do roli koordynatora treści. A Ty….Utożsamiasz się z innowacyjnym odbiorem świata.

Bo nie widzisz copywritera, a jednak przy kawie uczestniczysz z nim  w osobistej rozmowie.

On i Ona!

Domena kobiet, a ostatnio i mężczyzn, to wieczór przy słabym świetle, telefonie komórkowym i poszukiwaniu wartościowych artykułów. Pragniesz słów, a one są na wyciągnięcie ręki, są w  specjalnej przestrzeni, są w ujęciu copy. Cisza i czytanie w ciemnościach, to jest to….

Kobieta w tym wyjątkowym stanie wybiera, jeszcze dla siebie, włoską kawę. Czyta i powoli popija czarne urozmaicenie dobrej treści.

Mężczyzna – przenosi się do krainy marzeń. Proponuje wnioski do dyskusji.

Dlatego…

Spraw - niech ten błogi stan trwa wiecznie. Niech dotyczy wybranej firmy, instytucji, Zespołu, społeczności, bądź osoby….

- zainwestuj w siebie.

W kawiarni!

- woda paruje w gorącej filiżance, którą podaje sprzedawca. Na talerzu kołysze się ciastko. Za szybami pada deszcz. Uderza o siwy parapet. Zajmujesz miejsce przy okrągłym stoliku. Patrzysz na ludzi. Zastanawiasz się, gdzie się tak spieszą. Czy nie lepiej zająć miejsce w kawiarni i zatopić myśli w postach? Wyciągasz telefon komórkowy….czytasz…milczysz…bo….

- to 50 – procentowy udany dzień.

Wychodząc z lokalu rozmyślasz o słowach. Pragniesz iść z nimi przez życie. Realizować  cele. Te wszystkie impulsy gwarantuje zatem precyzyjna praca copywritera.

To on podnosi emocje….

Nagle w drzwiach zjawia się ona. Patrzy na wolne miejsce. Poprawia fryzurę. Na stoliku leży jej notatnik. To w nim  mieszkają wszystkie  tajne myśli. Wyjmuje więc z torebki pióro i zakreśla ślady….a kartka przygląda się jej twarzy i przytula wyszukane zdania….czas mija na zdalnej  pracy. Kawa już jest zupełnie zimna. Nagle....Przechodzień przykłada  twarz do szyby, patrzy na nią, kto wie, co sobie myśli?

A co myśli Ona?

Pamiętaj!

Copywriter dąży do pokonania drogi. Odciska ślad w obcych myślach. Oswaja każdy umysł. Przyciąga do Ciebie klienta. Sugeruje wartościowe zakupy. Podpowiada, gdzie warto się udać. Jego  - profesjonalnie dobrane  - sformułowania trafnie zachęcają do konkretnej reakcji.        

http://www.copywriting.lebork.pl/

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3906950
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com