• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

„Rozmaryn i róże” – książka o delektowaniu się podróżą. To zapachy duszy.

W  drodze do celów!

Znana modelka i fotograf  oraz ich córka wyruszają w podróż do romantycznych zakątków świata.  Autorka woluminu wnosi jednak elementy wyjątkowego wewnętrznego ciepła, którym dotyka wnętrz  w wynajmowanych:

- domach, hotelach, restauracjach z pizzą, ogrodach, muzeach i górskich serpentynach.

 O ile kochasz więc  typowo naturalne doznania wnosisz  do serca dawkę pozytywnej energii, to spełniasz się także w roli znawcy zapachów, pachnideł, szalików, róż, czy rozmarynu. Modelka i dziennikarka  - opisuje, bowiem  prywatne  przemyślenia i wewnętrzne obawy, modli się w ciszy o bezpieczeństwo na drodze, aby już za moment oddzielić motywacyjne treści na każdy nowy  rozdział.

Ona taka jak TY!

„Podróż do samej siebie” – to osobiste wzloty i upadki życiowe. To szybkie tempo pracy zawodowej, celowo przerwane na wyznaczony urlop. To życie z przemieszczaniem się do różnych miast, pokazywanie ich dziecku, doświadczanie, ale także wnoszenie nowych elementów do wynajmowanych pomieszczeń. To zapach kawy. To czas tylko dla siebie. To ucieczka. To wolne tempo dnia. To szalone decyzje. To zmiana kierunku myślenia. To przestawienie się na….inną tradycję i kulturę.  

Spełnianie marzeń!

Książka zawiera także treści chrześcijańskie i ukazuje rolę aniołów, które przynoszą dzieci, otaczają je opieką, tulą do snu. W treści znajdują się także poranne medytacje, strefy wyciszenia, odpoczynku i relaksu. W ten sposób poznajesz życie popularnych osób, wkraczasz w ich obszar prywatny, aby w spokojnym rytmie czytania odczuwać z nimi szczęście, radość, satysfakcję, być…..w każdym zakątku.

- „Rozmaryn i róże” – to dzieło idealne na długie chłodne wieczory, gdyż pozwala marzyć o wakacjach, wystawiać się na promienie słoneczne, wylegiwać, zmieniać terytorium.

- „Liguria, Lazurowe Wybrzeże, Prowansja”.

- one już pachną urlopowo.

Sylwia Skroś

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4148981
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com