• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Polskie kąciki czytelnicze. Czy już takie przygotowałaś?

Kącik czytelniczy!

Aranżacja wnętrz to zabawa dla osób ubóstwiających projektowanie mieszkań. Każdy nowy trend wkracza zatem do pomieszczeń, ponieważ z nutką stosownej nostalgii pragnie zajmować  w nich  zaszczytne miejsca.

Idzie nowe!

W 2018 roku przybywa do nas moda na – kąciki czytelnicze. Blogerki wnętrzarskie zasypują sieć oryginalnymi zakątkami, w których zostają one  wydzielone,  zarówno przez gospodynie domowe, jak i  architektów. Specjalne  przestrzenie służące  tylko do samotnej „degustacji” słów  - wkraczają do łask, ponieważ ludzie pragną odcinać się od szybkiego tempa życia.

Bliżej szybkiego przekazu!

 Treści zalewają Internet, treści przysiadają na regałach księgarskich. Ludzie piszą więc nowe artykuły,  tworzą posty, wykonują zdjęcia, a także uczą się nowoczesnych zagadnień. Innowacyjne projekty wnętrzarskie przewidują zatem specjalne strefy, w których domownicy zasiadają na wygodnych fotelach i czytają ….

Bo…

Czytanie wzbogaca słownictwo, napawa optymistycznymi rozwiązaniami, ukazuje  wiedzę, wnosi do domu pierwiastki wiecznej podróży.  

U dzieci i młodzieży!

Rodzice wydzielają kolorowe przestrzenie, w których ich pociechy zajmują się czytaniem, gdyż rozwój intelektualny najmłodszych odgrywa spore znaczące.  

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3884245
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com