• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Od serca Jezusa Konającego do ogromu miłości! – refleksja po świętach

 Po urszulańsku!

Podobno miłość do Boga, w ujęciu chrześcijańskim, łagodniej przebiega przez wstawiennictwo - Jego Matki. Jednak Chrystus kieruje światło na własne serce,  w słynnym   momencie -  konania. Oddając życie w Jego dłonie wzmacniasz cenne przesłanie urszulanek, które - w Pniewach  - zachęcają do ofiarowania modlitwy i  skupienia się przy najcenniejszej tajemnicy. Łaski płynące z tej trudnej drogi mobilizują Cię do ogromnego wysiłku, za który,  tu na ziemi, nie ma określonej nagrody. On jednak wzywa poszczególne osoby do ofiarowania się  Bożej miłości  i nakłania do  podjęcia określonych zadań. Słowo – tajemnica – stanowi  cały sens.  Dlaczego – TY – masz przyjąć na siebie to wyzwanie?

Poznaj zadania:

- tworzysz mur, którego nikt nie przebije, a w nim proponujesz: miłość , oddanie wszystkich  istotnych spraw Chrystusowi, bo  rozpoczynasz  podróż  od życia dla Niego, aby głosić  szacunek do - konania. To konanie – zawiera istotę ziemskiej drogi, na której, ani dobra materiale, ani pieniądze nie posiadają znaczenia. Oddajesz się więc  w dłonie największej tajemnicy, która  - po trudnej drabinie -  prowadzi Cię do bram nieba. 

Dlaczego przez konanie?

Śmierć – dla nowego istnienia w wierze, to symbol chrześcijaństwa. Bo On na tym krzyżu cierpi dla  zbawiania. W tym najważniejszym momencie wymaga bliskości, szacunku, oddania, zaufania, wiary, obecności, gdyż wzywa Cię do przyjęcia darów.

Otwórz serce – On na Ciebie czeka!

Sylwia Skroś

 

 

 

 

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3752114
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com