• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Kampania promująca świąteczne choinki! Cz. 3!

- przypomina laleczki.

Lalki - są piękne, tworzą klimat do dobrej zabawy,  ukazują ogrom wyobraźni, pozwalają wcielać się w inne osoby. Podobnie jest przy pachnących choinkach. To przy nich ludzie – czują się zawsze bezpiecznie, beztrosko, na wielkim luzie,  z  głowami w chmurach. Powietrze – tak potrzebne do życia – wywołuje dreszcz świątecznych emocji, a Ty….wybierasz dla siebie odpowiednie drzewko.

Przy nas w sieci!                   

Nasza miła obsługa, rzeczowa ocena, podane na tacy wszystkie podpowiedzi -  warte świątecznego stołu – to nie żart, ale realny wymiar sprzedaży, która już na wstępie osiąga zamierzony cel.

Bo udajesz się do kuchni, włączasz  kolędy, ubierasz się w nowe kreacje – i właśnie , dlatego przychodzisz także  do Kaufland -   po zieloną  choinkę.

Zaletami naszych usług są szybkie i sprawne odpowiedzi na konkretne pytania, natychmiastowe reakcje na dobór aranżacji domowego wnętrza, ludzie – przyjaźnie nastawiani do spełniania życzeń i 100 zielonych drzewek na wyciągnięcie ręki.

Promujemy młodość, witalność i operatywność osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Akcja znana w całej Polsce zakotwicza się przy  sklepach Kaufland, gdyż  gwarantuje  udane zakupy  świąteczne.

Oferta choinek – wpływa na dokonanie wyboru, sprzyja rozwojowi osobistemu i podnosi poziom doznań.

Kup u nas!

Bo warto otaczać się tym, co wygląda pięknie!

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4006763
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com