• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Dlaczego kubek do kawy przekazuje pozytywne impulsy?

W sztuce kawiarnianego gwaru!

Poranek, to ten idealny moment na – gorącą  kawę. Przebudzenie. Wielkie zamieszanie. Wnętrze, które dość  znacząco wyznacza drogę do kuchni. Muzyka. I nowy – kubek z architekturą Lęborka. To szybki znak, że ….

Każda aranżacja wymaga, bowiem nutki artyzmu, wizji przewodniej, sztuki patrzenia na codzienne życie, a także elementów subtelnej  – abstrakcji.

Te warunki spełnia więc projekt przygotowany przez Firmę – „Piomari” oraz wybrany do tego celu obraz – autorstwa – S. Skroś.

Bo lekkie zamyślenie, swoboda wszystkich ruchów, to tło pobierane  z pleneru Urzędu Miejskiego,  zorganizowanego w ramach Lęborskich Dni Jakubowych – 2019!

Smaki dnia!

Uczucie szczęścia dominuje przeważnie w lokalu, dlatego przywołuję  ten klimat także w domu. Biało - czarny  kubek, obraz ulicy Staromiejskiej i tłum krzykliwych  ludzi  bawiących się podczas święta,  wróży dobre – bo holistyczne – podejście do kreowania rzeczywistości.     

A kawa w tym wszystkim, to tylko  magiczny dodatek do schodów, które prowadzą Cię  na szczyt   krainy wiecznych art. – myśli.

Copywriting na kubku!

 Jako copy tworzę teksty dopasowane do kubków. Wnikam w ludzką osobowość, przestrzeń, gust i nakręcam  Cię  do realnego świata, który skutecznie promuje artystów. Od kilku słów – do zakończenia zdania powstaje przekaz informacji: wizualno – copywiriterskiej. Liczy się: trafność ułożonych literek, delikatność, głęboki sens, wymiar przenikania ludzkiego życia, dlatego umieszczam to  w lęborskiej architekturze.

Zobacz efekt.

http://www.copywriting.lebork.pl/

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4148964
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com