• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Copywriting w drodze! Plusy i natychmiastowy obieg informacji.

Dobre  kroki!

 Spora ilość osób z wykształceniem humanistycznym nosi przy sobie notatnik i zapisuje cenne myśli. Bywa i tak, że one napływają , a następnie ulatują w wyniku przebiegu dalszych minut i godzin. Kadra wykładowców poleca zatem wstępne zapiski i tworzenie tekstów w sposób automatyczny.

***

Sprawdzam więc takie zachowania copywriterskie , głównie podczas : rozmów służbowych, spotkań politycznych, stowarzyszeniowych, bądź w trakcie przemieszczania się po Lęborku i innych miastach na terenie Polski.

Copywriting w drodze, to dobra forma tekstowa oraz uchwycenie pierwszych skojarzeń, obserwacji, wniosków i  przemyśleń, a  następnie doprecyzowanie ich w zaciszu ogniska domowego. Nowym szkieletem notowania pozostają jednak natychmiastowe posty na fb.

***

Korzystam z takiej innowacji treści podczas wyjazdów i wyjść z domu.

1 zdanie – informuje o moim  miejscu pobytu , ludziach z najbliższego otoczenia, przeprowadzanych rozmowach,  odbywanych podróżach. Należy jednak zaznaczyć, że posty nie zawsze są idealne, gdyż literki trafiają do sieci  przy użyciu telefonu komórkowego, który po ich zatwierdzeniu  lubi wszystko poprawiać i podmieniać. Dla osiągania perfekcji przekazu warto nanosić korekty. Liczy się więc szybkość, natychmiastowa reakcja –  w obiegu treści.

Copywriting w drodze – to noszenie przy sobie telefonu, ale także aparatu fotograficznego.

Dlatego…..

Zatrzymuję  chwile, bo one tak szybko przemijają , ulatują – a to stanowi pokaźną kronikę, z cennymi informacjami,  o podbudowie lekko  historycznej.   

***

Wirtualizacja spotkań towarzyskich , to nowy trend dla copy, bazujący głównie na szybkim kontakcie z otoczeniem i utrwalaniem publikowanych słów, to także  wycinek z konkretnego dnia  wspólnej pracy. 

http://www.copywriting.lebork.pl/

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3985698
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com