• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Copywriter maluje słowa. Ubarwia świat.

W sztuce!

Copywriter, bibliotekarz, pedagog – to mistrz słowa. Ale i ono nabiera różnych barw.

W tekstach!

Od koloru czcionki, znaków, symboli uzależniam więc przekaz treści. Występuję, bowiem  w odmiennych rolach. Zachowuję wyznaczone normy, aby projektując teksty, kształcić. W pewnym sensie studia pedagogiczne towarzyszą więc w wizji końcowej całego artykułu…ale zanim on powstaje dokładam do całości nutki plastyki. Jako artystka – badam odbiór tego wszystkiego, co tworzę. Uwielbiam, bowiem wnikać w zawiły klimat powiązań ze sztuką. Art. płaszczyzna wyzwala moją energię, zmusza do refleksji, wprowadza w nostalgiczny nastrój. W taki sposób maluję słowa….zdjęcia….

Oddaję całą duszę!

Projektując określoną treść oddaję dla niej duszę, którą wyzwalam podczas każdego wydarzenia masowego, koncertu, wykładu, spotkania towarzyskiego, aby namiastka tego wszystkiego, co i ja czuję, znalazła odbicie w internetowej przestrzeni. Światło włącza więc znaki. Ciemność ogarnia zmysły. A myśli wklepują się  do Worda.

Widzę i doświadczam!

Tworząc szkielet analizuję strefę duchową, uczuciową, a dopiero potem doświadczam licznych emocji. W ten sposób kreatywny świat przekłada się na kartki papieru albo do sieci.  Główny czynnik, który decyduje o konkretnej wizji – to pomysł. Tylko, że każdy copywriter przedstawia go w inny – dość  oryginalny – sposób. Na czym  polega  więc magia czytelnictwa? Chyba na innowacji.  

W pracy zawodowej!

Copwyriting – to wirtualna baza dla książek. Pewnie, dlatego bibliotekoznawstwo – to najbliższa siostra copy. To – ta sama dziedzina wiedzy, tylko w innej wymiarowości. Sztuka pisania, sztuka czytania, sztuka fotografii, sztuka wykładania mądrych  tematów, sztuka prowadzenia warsztatów, spotkań, projektowania forum, promowania konkursów – to 1  nitka, która prowadzi do podkreślenia znaczenia i roli  „słowa”.

Książki dnia!

Stwarzam zatem podłoże do napisania sporej ilości  książek. One są pomyślane dla określonej grupy docelowej. Ich treść podtrzymuje w ludziach wiarę. Ich treść dodaje motywacji. Ich treść zmusza do czytania i oglądania. Ich treść zapisuję w necie. Ich treść wydaję w formie woluminów. Ich treść obiega cały świat. Ich treść ma początek, ale nie ma zakończenia….Ich treść jest za darmo. Ich treść zaskakuje. Ich treść wskakuje w laptopy, komórki, tablety, telewizory.

Bo….

Taki scenariusz przedstawia nowoczesne życie.  

http://www.copywriting.lebork.pl/

 

 

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3925066
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com