• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

ZATRZYMANY ZA PASERSTWO – TYMCZASOWO ARESZTOWANY

Policjanci z Lęborka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o paserstwo. Zatrzymany został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Przestępstwo to  zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Wczoraj  Sąd na wniosek prokuratury i policji, zastosował wobec niego tymczasowy  areszt.

We wtorek (11 września 2018 r.) kryminalni z lęborskiej komendy,  pracując nad sprawą szeregu kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie powiatu lęborskiego, ustalili i zatrzymali mężczyznę, który dysponował  przedmiotami pochodzącymi z tych czynów.
Policjanci, w kontenerach i garażach na terenie powiatu lęborskiego odnaleźli i odzyskali pojazdy, elektronarzędzia i materiały budowlane warte ponad 300 000 zł. Wszystkie przedmioty niebawem zostaną przekazane właścicielom. Zatrzymany 25- latek jest znany lęborskim policjantom ze swoje przestępczej przeszłości.

Obszerny zgromadzony materiał dowodowy przez stróży prawa pozwolił na postawienie 25-latkowi zarzutu paserstwa, za które grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Wczoraj Sąd Rejonowy w Lęborku na wniosek policji i Prokuratury w Lęborku zadecydował o zastosowaniu wobec niego  tymczasowego aresztu.

--
asp.sztab. Magdalena Zielke
w zastępstwie Oficera Prasowego
Komendanta Powiatowego Policji
w Lęborku

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4148897
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com