• LFM Lębork - moda na dobry szyk
  LFM Lębork - moda na dobry szyk
 • LFM Lębork i znasz trendy
  LFM Lębork i znasz trendy
 • LFM Lębork - fashion
  LFM Lębork - fashion
 • LFM Lębork
  LFM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

 • Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork
 • Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

Stefek Burczymucha w Lęborku! Zobacz nowe przedszkole!

Osiedle apartamentów mieszczące się  - przy ulicy Spokojnej -  rozrasta się i wzbogaca o nowe mieszkania, z windami, parkingami i otoczeniem wartym parkowej zieleni. Ale od kilku miesięcy trwają też intensywne prace budowlane w budynku  - starego -  Dużego Domu Dziecka, gdzie ekipa remontowa wymienia pokrycie dachowe. Nowe perspektywy, gigantycznie przestronna powierzchnia i kolejny podział ścianek, to przymiarki do innej funkcji tego domu.

Lębork z miejscami na domatorstwo!

W wyborze miejsca zamieszkania liczy się wygoda, dojazd, sieć sklepów, transport miejski, a także widok z okna. W przypadku Parku okolice zachwycają zmiennością pór roku, strefą całkowitego wyciszenia, miejscem na prywatny  samochód i perspektywą rozwoju.

W budowie!

Nowe technologie, projekty, pomysły wróżą też zagospodarowanie domów, które jeszcze kilka lat temu pełniły wielostronne funkcje. Obecnie, przy użyciu współczesnych materiałów, manewry budowlane wnoszą ciekawą jakość usługową i lokatorsko – sklepową.

W pobliżu apartamentów!

Ulica Spokojna, to powierzchnia z apartamentami. 2 nowe bloki z windami i luksusowym wyposażeniem  - wzbudzają więc spore zainteresowania. Dlatego pobliski Dom Dużego Dziecka – zaraz po stosownej „metamorfozie” przyciąga uwagę wszystkich osób spacerujących w pobliżu słynnego Parku. Dobry projekt buduje od podstaw ciekawy wzór architektoniczny – tego zielonego i wspaniałego zakątka.

Widoczne zmiany!

Już teraz – przy nadejściu Wiosny – odkrywasz nowe miejskie i parkowe kolory, które otaczają tynk zewnętrzny przy dawnym Dużym Domu Dziecka. Intensywny kolor wpasowuje się do najbliższego otoczenia i sprawia, że zachowuje własną barwę przez następne lata. Teren ulicy Spokojnej i Gdańskiej, to obecnie ciąg robót budowlanych, w których dominują zarówno nowe bloki mieszkalne, jak i stare przerobione i przystosowane do nowoczesnych funkcji użytkowych. Wartość otoczenia, bliskość do zielonego parku – sprzyjają zachowaniu wartości o podłożu: relaksacyjno -  przyrodniczym, z szybkimi wizytami w wieży ciśnień.  

Zobacz – jak zmienia się nasze miasto.

Okazuje się, że w nowym budynku po starym Dużym Domu Dziecka – powstaje Przedszkole – Stefek Burczymucha. Okolice Parku nadają się do tego typu edukacji.

Sylwia Skroś


 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4858155
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com