• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Spotkanie z Jerzym Górskim

Farm Frites Poland SA i Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zapraszają na spotkanie z Jerzym Górskim. Ten wyjątkowy człowiek, triathlonista, mistrz świata w podwójnym ironmanie, który pokonał wieloletnie uzależnienie od narkotyków, spotka się z publicznością w środę, 3 października 2018 roku, w Kinie „Fregata” w Lęborku. Przed spotkaniem zapraszamy na projekcję filmu „Najlepszy”, który opowiada o życia Jerzego Górskiego. Wstęp jest bezpłatny. Początek o godzinie 16.


O filmie „Najlepszy”

Głównym bohaterem filmu jest Jerzy Górski, który zachwycił świat, a który u nas do dziś pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana trudnym życiem bohatera, w którym narkotyki i alkohol mieszają się z morderczym wysiłkiem raz bólem. W efekcie heroicznej walki Jerzy Górski ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek wprawiając w osłupienie cały świata. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił, druga stała się inspiracją, by zawalczył o swoje życie.

Film zdobył podczas festiwalu w Gdańsku Nagrodę Publiczności oraz „Złotego Klakiera” – Nagroda Publiczności dla Najdłużej Oklaskiwanego Filmu.

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3906867
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com