• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Przyjdź na - VII Forum Senioralne

 W ostatni wtorek maja (29.05) odbędzie się kolejne, już VII Powiatowe Forum Senioralne.


Tematyka spotkań z seniorami do tej pory była przeróżna, jednak zawsze związana z którymś z aspektów funkcjonowania osób w zaawansowanym wieku. Tym razem, forum w całości zostanie poświęcone 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Na „100 lat historii Polski w pigułce” złożą się wiersze i piosenki patriotyczne w wykonaniu zespołów z terenu powiatu lęborskiego, w tym składających się z seniorów. Zaprezentuje się także drużyna starszoharcerska  „Azymut” z Lęborka oraz miejscowi wokaliści i instrumentaliści.
Cykliczna organizacja for senioralnych to element działań służących stworzeniu obszaru powiatu miejscem przyjaznym seniorom, mającym na szczególnym względzie realizację potrzeb starszej części mieszkańców. O tym, że to kierunek słuszny, świadczy to, że w organizację podobnych przedsięwzięć włącza się coraz więcej instytucji i firm. Organizatorem VII Powiatowego Forum Senioralnego jest – jak zawsze – Powiat Lęborski, w tej edycji prszy partnerskim wsparciu Lasów Państwowych, SPS ZOZ w Lęborku, Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, Lęborskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, LCK „Fregata”, Młodzieżowej Rady Miasta, a także Farm Frites Poland SA, Cukierni Wenta, Pizzerii „Gowid” oraz firmy farmaceutycznej „Profarm”.

Iwona Juchniewicz

Starostwo Powiatowe w Lęborku

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3802913
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com