• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Posiłki w sieci. To nowy trend gastronomiczny!

Tele – posiłki!

Liczą się lęborskie lokale dostosowane do technologicznego świata. Nowy trend wymusza przygotowanie stosownych miejsc na podłączanie laptopów i komórek. Pewnie, dlatego klienci zwracają uwagę na wielkość stolików, gniazdka i dostęp do Internetu. W dużych miastach powstają specjalne pomieszczenia dla – laptopowców. W Lęborku gościnni właściciele przełamują się do nowoczesności.

W lokalu z naleśnikami!

Szybkie Wi-Fi z Placu Pokoju, dobre posiłki – gwarantują, że zapach naleśników wymusza zatrzymanie się w tym miejscu i spożycie posiłku. Miła obsługa, prawie domowe rarytasy – to dobry krok ku spędzaniu czasu na konsumpcji oraz podłączeniu nośników telekomunikacyjnych.

W piekarnio – kawiarniach!

Inaczej wygląda sytuacja w piekarnio – kawiarniach, gdzie do szczęścia wystarcza mały okrągły stoliczek i filiżanka z kawą. Tu raczej nie podłączysz laptopa, ale za to podładujesz telefon komórkowy.

Strefa zdjęć i Insta!

Nowa epoka – fb, Insta wymusza możliwość fotografowania siebie i naczyń. Do klimatycznych ujęć zalicza się więc pięknie podane kawy, obiady, desery, które następnie krążą w sieci i za darmo reklamują określone usługi gastronomiczne. W dużych miastach obsługa takich punktów podchodzi do stolików i przypomina: proszę załączać do sieci nasze jedzenie.  W ten oto sposób gwarantuje sobie darmową promocję.  

Teraz czas na Lębork!

Sylwia Skroś

 

 

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4121945
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com