• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Policjanci wzięli udział w akcji „Krok po kroku – bezpiecznie po zmroku”!

W miniony weekend policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego lęborskiej policji wzięli udział w piątej edycji zimowego rajdu pieszego po Lęborku „Krok po kroku bezpiecznie po zmroku”. W trakcie spotkania z uczestnikami policjanci przeprowadzili pogadankę o bezpieczeństwie ruchu drogowego oraz rozdali uczestnikom elementy odblaskowe.

Akcja rozpoczęła się po zmroku o godz. 17.00 na placu przed dworcem PKP w Lęborku. Impreza organizowana była przez przewodników turystycznych z Lęborka, Koła Turystyki Kwalifikowanej PTTK KAHEL KLUB II, Nadleśnictwo Lębork, LOT Ziemia Lęborska – Łeba oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku.

Uczestnicy akcji zwiedzali po zmroku Lębork wraz z przewodnikami turystycznymi, ale przed rozpoczęciem wędrówki po mieście wysłuchali prelekcji dotyczącej zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym używania po zmierzchu elementów odblaskowych. Pogadanka została przeprowadzona przez policjantów lęborskiej drogówki, a w jej trakcie policjanci rozdali uczestnikom rajdu ponad 150 sztuk odblasków przygotowanych przez organizatorów akcji.
--
asp.sztab. Magdalena Zielke
w zastępstwie Oficera Prasowego
Komendanta Powiatowego Policji

w Lęborku

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4322786
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com