• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork
 • Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONY SAMOCHÓD

Lęborscy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież samochodu. Mundurowi ustali, że sprawca najpierw z mieszkania swojej byłej partnerki ukradł kluczyki od samochodu, następnie spowodował kolizję po czym porzucił opla wartego 18 tys. złotych. Stróże prawa odzyskali skradziony pojazd, który zwrócili właścicielce. Teraz grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

15 lutego br policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Opel wartego 18 tys. złotych. Kryminalni zajmujący się sprawą  ustalili, że 29-letni sprawca wykorzystując nieobecność swojej byłej partnerki ukradł kluczyki od opla z jej mieszkania, a następnie odjechał w nieznanym kierunku. Mężczyzna porzucił samochód po tym jak uderzył  nim w drzewo. Stróże prawa ustalili, że skradziony opel stoi przy drodze w powiecie słupskim. Funkcjonariusze sprawdzając swoje ustalenia odzyskali opla, którego zwrócili właścicielce.

Śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili 29-letniemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem, za które grozi  mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4669164
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com