• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Lębork na zielono i kwitnąco! To fakt!

W parku!

Większość prac ogrodniczych przeprowadzonych na terenie Parku Chrobrego rozpoczyna proces rozkwitu i celowego ugładzenia. Oto teraz przy upalnych dniach i promieniach Słońca – zieleń odbija się od wody. Kolor posiada znaczenie, podobnie do gustownego projektu. Właśnie , dlatego nasza gazeta podgląda etap, w którym praca, sporej ilość osób, nabiera rumieńców.

Miło w Parku!

 Zadbany  i estetycznie przygotowany teren, to turystyczna wizytówka  Lęborka.  Wszyscy goście zwiedzający nasze zabytki, odpoczywają w miłych i zielonych zakątkach, które -  przy nowych ławkach, roślinach i drzewach  - gwarantują namiastkę cienia.

Kolor zielony!

Ten kolor oznacza witalność, życie, nadzieję – zastępuje,  bowiem oazy na pustyni.  Wartość takich miejsc, to symbol w ludzkiego życia, sensownie spędzanego czasu wolnego, kreatywności.

Wierzymy więc , że LATO – 2019  - tu i teraz -  przyciąga do siebie zwolenników przebywania na świeżym powietrzu, fanów  dobrego zagospodarowania terenu i wymusza chwile pełne lęborskiego – lokalnego – relaksu.

Każda wrażliwa dusza potrzebuje namiastki zieloności.

Każda dobra istota potrzebuje wizyty w Parku.

To odmładza zmysły.

Sylwia Skroś

 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4006770
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com