• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

KOLEJNY TRENING WYSZKOLENIA STRZELECKIEGO

 Przez kilka dni, lęborscy policjanci pod okiem wykwalifikowanych instruktorów doskonalili swoje umiejętności w posługiwaniu się bronią palną. Funkcjonariusze strzelali z broni krótkiej, którą wykorzystują w codziennej służbie.

W tym tygodniu lęborscy funkcjonariusze w ramach doskonalenia zawodowego, szlifowali swoje umiejętności w posługiwaniu się bronią palną. Na otwartej strzelnicy wojskowej w Lęborku, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów strzelali z broni osobistej, którą posługują się w służbie.

Instruktorzy na bieżąco wskazywali i korygowali błędy, udzielali również fachowych porad. Przećwiczyli z policjantami zachowania w przypadku zacięć podczas strzelania z broni osobistej. Funkcjonariusze ćwiczyli również tzw. strzelanie statyczne, gdzie liczy się skupienie, oraz strzelanie dynamiczne, które są symulacją zdarzeń, jakie mogą spotkać policjantów w codziennej służbie.

W szkoleniu udział wzięli policjanci z prewencji, służby kryminalnej i drogówki. Praktyczne umiejętności z całą pewnością przydadzą się im podczas służby.

--
asp.sztab. Magdalena Zielke
w zastępstwie Oficera Prasowego
Komendanta Powiatowego Policji
w Lęborku

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 3802915
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com