• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

Dlaczego warto zadbać o marketing ukazany od kuchni?

W mieście!

Lubię podróże, które wnoszą do Lęborka nowe innowacje. Badam więc uważnie wszystkie znaki, produkty i okoliczności podczas wydarzeń kulturalnych, Jarmarków, prezentacji sztuki ludowej i artyzmu. Gdy przekraczam granice Gdańska wtapiam się w tłum turystów, a następnie poszukuję prawdziwych pereł. I oto zatrzymuję się przy drewnianych płaskorzeźbach, które pokazują cenne wskazówki. Zachwyt. Urok. Magia  – 3 słowa wpadają, wówczas  do zakamarków duszy w celach kulturalnych. Okazuje się jednak, że pomysł na realizację tego zadania otwiera drogę do Lęborka i wartościowego człowieka, czyli artysty rzeźbiarza. To w Jego mieszkaniu nagrywam  unikalne filmy, dyskutuję  oglądam specjalny „ twór” – dotyczący:

- namiastki codziennego Bożego Narodzenia.

Zastanawiasz się więc, dlaczego o tym przypominam, gdy za drzwiami tarasu wkrada się kolorowa Jesień? Z powodu lęborskiego marketingu, planowania w ciągu kilku najbliższych  miesięcy i realizacji unikalnych projektów.  

Dbam o szczegóły.

 1.  Już za moment odbędzie się Walne Zebranie LSJ, to tam omówimy tegoroczne imprezy masowe, pozapinamy wszystko na „ostatni guzik” i stworzymy najciekawsze rozwiązania kulturalne.
 2. Miejski Przegląd Jasełek – to wydarzenie, które przyciąga wszystkich Rodziców i Dzieci, a całość wspiera konkurs plastyczny na Lęborską Maskę Jasełkową. W ramach akcji z koronawirusem sporo spraw wpada pod znak „?”, ale rozwiązania tematyczne wpływają też na inne formy ich prezentacji.
 3. Lęborska płaskorzeźba dotyczy świąt BN – narodzin Syna Bożego – a w tej gazecie wnosi wartość artystyczną o pozytywnym przesłaniu rodzinnej miłości. Pomysł wyboru tego zagadnienia, i połączenia drewna oraz sztuki, wróży lokalny artyzm, z nutką przesłań dotyczących masek.

Oglądam imprezę, ale przygotowania do niej trwają już  od września, bo wymagają  spotkań, rozmów telefonicznych, podróży samochodowych do Firm i  osób prywatnych. Na 1 wydarzenie składa się około 100 małych zadań – zakupy, dekoracje sceny, stroje, dyplomy, statuetki, Zespoły muzyczne, rozpiski dla Przedszkoli, zgłoszenia, zapewnienia sprzętu nagłośnieniowego, światła, mikrofony, rewizyty, teksty, konferansjerki, występy publiczne, zaproszenia dla Vipów, gości, przemowy i wręczanie nagród.

A 1 Dzień – zamienia się wtedy w lęborskie Boże Narodzenie – wszystkich mieszkańców.

Sylwia Skroś

Szukaj nas na nowym profilu FB - pod hasłem - Lęborska Maska Jasełkowa.

 

 


 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4396589
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com