• Fakty Młodych Lębork
  Fakty Młodych Lębork

  Eventy, moda, nowości

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Modele i Modelki – ikony piękna

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Tylko z faktami - świat zdobywamy!

 • FM Lębork
  FM Lębork

  Wydarzenia muzyczne, koncerty

4 prawdy filozoficzne, o których nigdy nie słyszałaś/eś!

Filozofia życia!

W starych księgach, znanych  mistrzów różnych  wywodów filozoficznych, mieszka ukryta prawda, która w XXI wieku nadal nabiera mocy. Od początków piśmiennictwa, po stare druki, czy współczesne e- booki, sztuka komunikacji 1 jednostki z 1000 czytelników, to zjawisko badane naukowo. Delikatne światło poranka wpada więc na zniszczone  i brązowiejące  -  okładki XVII wiecznych woluminów, przewraca pachnące kartki i prowadzi do biblioteczki. Sens słów o wartości ludzkiego istnienia, poglądach wartych podbojów innych państw, to zjawisko występujące w art. przestrzeni oraz edukacji.

Przy mądrości słowa!

 Spokojne podejście do wygłaszanych norm społecznych  niszczy  XVIII wiek. To on wprowadza, bowiem racjonalizm i wyciąga na widok publiczny wszystkie zjawiska naturalne. Liczy się poznawanie najbliższego otoczenia, skuteczność działań i mądrość  promowana  w konkretnych woluminach. Ta 1 prawda, tak bliska współczesności, wzbudza spore zainteresowanie wśród młodzieży.  Dlatego teoria, a praktyka, to 2 różne światy. Indywidualne spojrzenie każdego człowieka wchodzi w walkę o  pojęcia doświadczania i odczuwania prawd z zakresu całej nauki w sposób  bardziej rzeczywisty.

Intelektualne podboje świata!

 Niektóre nurty filozofii pokazują drogę do intelektu. Wróżą, że mądrość, to prezent od życia, ale także nowy styl postrzegania zasobów własnego mózgu. Od tego momentu książki tworzą  teorie pełne konkretnych zasad, wartych zastosowania w prostym i zwyczajnym życiu.  Narzędziami idealnymi  do walki stają się zapiski filozoficzne, wykłady, wygłaszane publicznie wszystkie  nowe poglądy, a wartość słów nabiera skutecznej siły sprawczej.   

Wolna wola!

Do przestrzeni publicznej wnikają więc artykuły o wolnej woli, które rozwiązują większość dylematów, nakręcają koła każdej maszyny i prowadzą do wyznaczonego celu. Płaszczyzną publikacji zajmują się osoby twórcze, pisarze, promotorzy dobrych myśli oraz miłośnicy filozofii. Dar stworzenia podkreśla sens życia, bo tylko od Ciebie  wszystko w nim zależy. Pozostałe czynniki budują mocny  fundament do każdej warstwy z wybranej gałęzi  nauki.

Sylwia Skroś


 

 

Użytkowników online:
Wszystkich odwiedzin: 4347341
X

Bądź na bieżąco, polub nas na Facebook.com